Про російсько-українську кризу

Отримуйте інформацію та ділитесь новинами лише з офіційних джерел. Федеральна пропаганда просуває погляди, уявлення та плани уряду Росії..

      24 лютого 2022 р. Росія розпочала військовий наступ на Україну. У перші дні бойових дій російська армія завдавала ударів по цивільному населенню та інфраструктурі. Через російську агресію в Україні щодня гинуть мирні мешканці.

Джерела допомоги біженцям

Міжнародна організація з міграції - Гаряча лінія МОМ

Оперативні гарячі лінії для надання допомоги біженцям з України у різних країнах.
https://www.iom.int/iom-hotlines-persons-affected-crisis-ukraine/

Що я можу зробити?

Інші способи допомогти

  • Приєднуйтесь до мирних протестів у вашій країні. Переконуйте уряди вжити заходів проти російського вторгнення.

  • Пропаганда Російської Федерації просуває погляди, уявлення чи плани правлячої верхівки Росії.
    Обов'язково повідомляйте про фейкові новини та відео, якщо бачите їх у соціальних мережах та на стрімінгових платформах.

Ви з Росії?

Час діяти!

«Людська доброта ніколи не послаблювала стійкість та внутрішній стрижень вільних людей. Нація не повинна бути жорстокою, щоб бути сильною». ― Франклін Делано Рузвельт
«Заради Бога, зупинись на мить, припини свою роботу, подивись навколо» ― Лев Миколайович Толстой

      Ваш так званий «лідер» втягнув країну у війну. Руських кидають на смерть і спалюють живцем на чужій землі щодня!
Ваш президент виділяє Росію з решти світу, а ваші сини, брати та батьки кладуть свої життя у непотрібній війні.

      Ваш президент виділяє Росію з решти світу, а ваші сини, брати та батьки кладуть свої життя у непотрібній війні.

      Вас брешуть. Вони маніпулюють вашим розумом. Ваша економіка перебуває на грані краху. Справу всього вашого життя буде зруйновано. Вам потрібні зміни. Настав час вийти на вулиці, прийшов час повернути своє життя.

      Не дозволяйте одній людині знищити мільйони життів.

      Виходьте на демонстрації та протести щодня, доки не закінчиться війна!Виходьте на демонстрації та протести щодня, доки не закінчиться війна!

      Україна - країна, яка розташована на східному кордоні Європи, зараз знаходиться в епіцентрі подій. Нещодавно її мирні жителі жили своїм звичайним життям, а сьогодні захищають свої сім'ї та землю у війні, яку Російська федерація цинічно називає визвольною операцією.

      Конфлікт в Україні, який розпочався у далекому 2014 році з анексії Криму та захоплення частини Донецької та Луганської області, через вісім років переріс у масштабне протистояння. Зараз мало хто згадає, з чого все почалося.

      У листопаді 2013 року тисячі людей вийшли на головну площу Києва, виступаючи за підтримку європейського шляху України, так розпочався Євромайдан. Розстріл мирних протестувальників, викарбуваних в історії як Небесна сотня, втеча проросійського президента Януковича, становлення нового демократичного устрою, ознаменували початок перспективного етапу життя країни.

     Проте не всі жителі України підтримали проєвропейський курс. Проросійськи налаштовані сепаратисти, спонсоровані та підтримувані потужною російською пропагандою та російськими військовими формуваннями, влаштували так званий Референдум про державну незалежність новостворених Республік.

      Нелегітимні референдуми у Донецькій, Луганській областях та Криму не визнали ні офіційна влада України, ні світ. З літа 2014 року відбувалися запеклі бої за відновлення миру та кордонів суверенної незалежної України.

      Офіційний Київ визнав владу Донецької та Луганської народних республік (ДНР та ЛНР) терористичними організаціями. Керівництво так званих Республік встановило тісну співпрацю з Кремлем, запровадило російські паспорти, офіційну валюту рубль.

      У 2015 році лідери України, Росії, Німеччини та Франції підписали Мінську угоду, яка передбачає низку заходів щодо врегулювання конфлікту, включаючи режим тиші, відведення важкого озброєння та подальшу імплементацію формули Штайнмайєра. Усі спроби офіційного Києва врегулювати конфлікт мирним шляхом протягом довгих восьми років були безуспішними. Наприкінці 2021 року Російська Федерація почала нарощувати свої військові сили на кордонах України, що викликало занепокоєння не лише в української влади, а й у західних партнерів (Європейського Союзу та США).

      Ситуація загострилася після визнання Росією 21 лютого 2022 року так званих ДНР і ЛНР незалежними державами та офіційного введення російських військ.

      Вранці 24 лютого Володимир Путін підписав указ про ініціацію «спеціальної військової операції», який передбачає повну окупацію територій Донецької та Луганської областей, а також так звану «зачистку» на всій території України.

      Війна в Україні викликала справжній шок серед мирних мешканців. Ранок 24 лютого розпочався з масштабного бомбування столиці Києва та великих українських міст. Події цього дня для багатьох українців видалися абсурдним сюрреалізмом. Як сусіди, які так легко кидаються поняттями «визволення» та «братський народ», можуть нападати з подібною нацистською жорстокістю, змітаючи все живе на своєму шляху?

      Тисячі українців виявилися похованими живцем під руїнами житлових кварталів, шкіл та лікарень, рятуючись від російських «миротворців». Евакуаційні зелені коридори нещадно обстрілюють. Міста Маріуполь, Харків, Буча, Ірпінь, Гостомель та багато інших буквально знесені з лиця землі. Багато хто з них зараз зазнає гуманітарної катастрофи. У мороз, без належних умов життя, мешканці міст і сіл сидять у крижаних підвалах під безперервним обстрілом важкою артилерією та авіаударами.

      Діти, старі та жінки помирають від зневоднення та відсутності медикаментів. Важко уявити, що люди, які бачили жахіття Другої світової війни, відчувають зараз, перебуваючи на межі Третьої світової війни.

      Росія, прикриваючись «руським миром» та гуманністю, сьогодні вкотре виявила лицемірство, коли принесла в благодатний край Україну хаос та руйнування.

      Українська влада зараз робить все, що в її силах, щоб відновити мир та справедливість на своїй рідній землі.

Зв’язатися з нами

Не соромтеся ділитися своїми думками за адресою електронної пошти.